Nábytek pro mateřské školy od Hajdalánka

Blog Nábytek pro mateřské školy od Hajdalánka

Sháníte kvalitní nábytek české výroby pro mateřskou školku či jiná dětská zařízení?  Pak byste měli důkladně vybírat, protože je to silně specifická kategorie nábytku. Musí být nejen designově příjemný, ale také odolný, dobře skladovatelný, lehce přemístitelný a udržovatelný – a hlavně – bezpečný. Nábytek pro děti v mateřských školách od Hajdalánka všechny tyto parametry splňuje.

Nábytek Hajdalánek je certifikován pro provoz v mateřských školkách a v početných dětských skupinách. Jeho design zohledňuje veškeré nároky na bezpečnost. Je z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů, které zaručují jeho pevnost, odolnost a stabilitu. Hrany jsou zaoblené, u stolů s hranou ABS a rohy zakulacené.

Nábytek pro mateřské školy je navržen tak, aby byl praktický, snadno se používal i skladoval. Je především stohovatelný, aby jeho uložení zabíralo co nejméně místa. Je modulární – hlavní prvky můžete kombinovat a přizpůsobit konkrétním potřebám školky. Povrchy produktů jsou odolné vůči oděru a snadno se udržují

Židličky, stoly i úložné boxy jsou dostupné v celé šíři barev – i v přírodní dýze buku. Díky tomu je můžete volit takové barevné pojetí, které nejlépe zapadne do vizuální koncepce interiéru Vaší školky. Celkový design nábytku je volen tak, aby se zalíbil nejen dětem.

Nábytek pro mateřskou školku od Hajdalánek je :

  • bezpečný a certifikovaný
  • odolný
  • stohovatelný
  • lehký a snadno manipulovatelný
  • z ekologických materiálů odpovídajících trvalé udržitelnosti životního prostředí
  • české výroby

U Hajdalánka najdete kvalitní nábytek pro mateřské školy v těchto druzích:

Nechte se okouzlit nábytkem pro mateřské školky Hajdalánek!

Zpět na výpis