O nás

Úvod O nás

Rostoucí židle z české produkce             

Nabízíme kvalitní dřevěné výrobky výhradně z české produkce. Hlavním produktem je rostoucí židle vlastní výroby a konstrukce s bezpečnostním certifikátem. Zastupujeme také čtyři české firmy vyrábějící další dřevěné výrobky: dětské židle, stohovatelná lehátka, dřevěné kontejnery. Další možnosti naší výroby jsou jak v NC obrábění, tak v broušení se zapojením do lakovací linky. Takto můžeme nabízet velkou kapacitu sériové dřevovýroby, nebo výhody kusové a zakázkové výroby.

Specialitou je i potisk sítotiskem, kterým je možno vaše logo na požadovaném výrobku zdůraznit. Stejně jako metodou vypálením, kde má logo přírodní nádech nebo vyfrézováním, kde se dále s motivem pracovat.

Hlavní oblastí naší dřevovýroby jsou:

Dřevěné výrobky: rostoucí židle, dětské židle, stohovatelná lehátka pro mateřské školy můžete vidět a zakoupit na naší kamenné prodejně.


 

Materiál rostoucí židle

Základním materiálem rostoucí židle je bukové dřevo, které je použité na boky rostoucí židle a spodní vzpěry.

Na sedáky a podnožky rostoucí židle používáme březovou překližku, která vytváří nadherně syté barevné kresby.

Na opěráky rostoucí židle používáme tvarovanou bukovou překližku, která má pohodlný opěrný tvar na rozdíl od levných židlí s rovným opěradlem.

Překližka se vyznačuje vysokou pružností a pevností. Tyto vlastnosti tvoří křížem lepené loupané dřevěné dýhy, které takto dají vlastnosti lepší než rostlé dřevo. Proto je naše rostoucí židle masivní, ale zároveň štíhlá a pevná.